Hakkımızda

Bayram & Erdağ Partners Avukatlık Bürosu 2020 yılındaki kuruluşundan bu güne, avukatlık mesleğinin hak arama hürriyetinin en önemli güvencesi olduğunun bilinciyle, müvekkillerine dava vekilliği ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Müvekkillerimiz ile kurduğumuz vekalet ilişkisinde avukatlık meslek kurallarına riayet etmekte, bu bağlamda şeffaflık, hesap verilebilirlik, bilgi verme ve sır saklama yükümlülüğü gibi temel avukatlık ilkelerine bağlı kalmaktayız.

Bayram & Erdağ Partners mevcut veya olası hukuki uyuşmazlıklara dair verdiği avukatlık hizmetinin somut ve hissedilir çözümler olmasına özen göstermektedir. Bu kapsamda avukatlık mesleğini doğrudan ilgilendirdiğini düşündüğümüz hukuki gelişmeler ve değişimlere uyumlu olarak hizmetlerimizin güncel kalmasını ve yenilikçi tavır almayı amaç edinmekteyiz.

Bayram & Erdağ Partners müvekkilleri ile kurduğu ilişkilerin devamlılığını önemsemektedir. Bu doğrultuda müvekkillerinin hukuki problemlerini çözüme ulaştırırken, önleyici avukatlık hizmeti ile gelecekte doğması muhtemel riskleri öncesinde önlemeyi kendine misyon edinir.

Avukatlık büromuz, Sözleşmeler Hukukundan İş Hukukuna, farklı hukuk disiplinlerinde çalışmalar yürütmektedir. Çalışma alanlarımıza göz atmak için faaliyet alanlarımız butonuna tıklayabilirsiniz

Whatsapp Aç
Whatsapp mesajı atabilrsiniz.
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?